O  FIRMIE

Nasza historia rozpoczęła się w 2012 roku. Jako dwuosobowy skład rozpoczęliśmy realizację pierwszych projektów. Wiedza zdobywana podczas realizacji prac to nasz największy kapitał, obecnie jest on gwarancją rozwoju firmy i jej pracowników. Nie boimy się trudnych wyzwań, projektujemy, wykonujemy i wdrażamy. Jeżeli chcesz poznać pełną ofertę naszej firmy, zapraszamy do odwiedzenia zakładki oferta. W zakładce portfolio znajdziesz nasze wcześniejsze realizacje i projekty. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Open System to zgrany, kilkuosobwy zespół, który uwielbia nowoczesne spojrzenie na wykonywane prace. Aby znaleźć najlepsze rozwiązania, przeszukujemy wszystkie zakątki internetu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a nasze prace cechuje pełen profesjonalizm. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem, pomysły czerpiemy z otaczającego nas świata i dostępnych technologii. Dodatkową motywację dają nam zadowolenie klienta oraz polecenie przez niego naszej firmy swoim kooperantom.

Współpraca

W każdym projekcie, niezależnie od stopnia złożoności i rodzaju prac, konieczne jest zdefiniowanie wymagań i potrzeb klienta. Tylko jasne określenie celów i tego co chcemy uzyskać, pozwoli nam na realizację produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. W tym celu proponujemy naszym klientom spotkanie, podczas którego mamy możliwość uszczegółowić zakres prac. Projektujemy według wypracowanego planu działania i pracy.

Realizacja projektów

Wszystkie projekty wymagają indywidualnego podejścia. Są jednak wspólne etapy, które należy wykonać w celu realizacji zlecenia. Podczas realizacji projektu staramy się ściśle współpracować z klientem, tak aby produkt finalny w jak największym stopniu odpowiadał jego oczekiwaniom. Naszym klientom oferujemy wsparcie polegające na hostingu i usłudze administrowania zasobami. Dzięki temu odciążamy właściciela strony WWW od prac, które dla nas są dużo mniej czasochłonne. W trakcie trwania prac, udostępniamy zamawiającemu podgląd do tworzonej strony. Klient przez cały czas ma dostęp i wgląd do wprowadzanych zmian oraz może śledzić postępy w tworzeniu witryny. Pozwala to także na wykonywanie poprawek i modyfikacji dla wcześniej zakończonych etapów. Wdrożenie odbywa się po uzyskaniu pełnej akceptacji dla końcowej wersji strony. Ukończoną stronę WWW przenosimy na wskazany serwer oraz wykonujemy pozostałe prace związane z konfiguracją witryny. Na życzenie klienta realizujemy prace związane z aktualizacją oraz bieżącym administrowaniem stroną.

Zapraszamy do kontaktu

Tadeusza Czackiego 17/4, 85-138 Bydgoszcz

NIP 953 231 18 92

+48 723 300 576

+48 509 643 555

 

EF4 JOOMLA-MONSTER FRAMEWORK DEBUG INFORMATION

1. onBeforeCompileHead event START

2. onBeforeCompileHead event END